browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Oferty Spływów

W trosce o dobre samopoczucie uczestników,  dopasowanie tras, odległości i specyfiki każdej imprezy, podzieliliśmy ofertę naszych imprez na kategorię. Przy ustalaniu rezerwacji ustalamy, charakter grupy, potrzeby –  dostosowujemy czas, termin i trudność trasy w zależności od potrzeb – wykorzystując  nasze doświadczenie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

Spływy kajakowe jednodniowe

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w jednodniowych spływach kajakowych. Rzeki, którymi  spływamy na spływach jednodniowych  znajdują się w odległości od 15 minut do  1 – 2 godzin jazdy samochodem od Wrocławia.

Niewielkie odległości umożliwiają uczestnictwo małych, kameralnych grup, przy zachowaniu rozsądnej ceny.
Okoliczne rzeki w większości nie są zbyt wymagające, dzięki czemu dostępne są one dla kajakarzy z małym doświadczeniem.

Spływy jednodniowe odbywają się regularnie (w zależności od warunków pogodowych) od pierwszych oznak wiosny do końca jesieni. Spływy zimowe odbywają się nie regularnie i zarezerwowane są dla osób posiadające doświadczenie kajakarskie – o terminach będziemy informować na stronie internetowej i profilu na Facebook’u.

Rzeki, które polecamy na spływy jednodniowe to m.in.: Barycz, Bystrzyca, Młynówka, Nysa Kłodzka, Odra, Oława, Ścinawa, Ślęża, Widawa.
Spływy jednodniowe


Spływy kajakowe – weekendowe

Organizujemy od marca do listopada po dowolnie wybranych przez klienta rzekach, kompleksowo obsługując cały przebieg spływu. Pomagamy w pełnej organizacji  imprezy, począwszy od wyboru
i opracowania odpowiedniej trasy, przez znalezienie zakwaterowania, po transport na miejsce spływu.

W miarę życzeń uczestników zapewniamy szereg atrakcji, które uatrakcyjnią pobyt.
Spływy weekendowe

 

Spływy integracyjne dla firm

Dla firm i instytucji

Oferta KayakTours.pl obejmuje organizację integracyjnych spływów kajakowych.

Imprezy, których podstawą będą kajaki możemy uatrakcyjnić biesiadą przy ognisku z gitarą, organizacją gier i zabaw integracyjnych wraz z atrakcjami takimi jak paintball, strzelanie z łuków, quady, przejażdżki samochodami terenowymi itp.

Zapewniamy:

– transport kajaków, bagaży, uczestników;

– możliwość organizacji ognisk, grilli;

– biesiadę przy ognisku z gitarą;

– pomoc w rezerwacji noclegów.

Spływy firmowe / imprezy integracyjne